Sfeerbeeld
zoek op trefwoord
zoek op categorie
stel een vraag

Vraag en antwoord

 


Vraag:

Op een website lees ik dat er geen brandwerendheidseis geldt voor de hoofddraagconstructie van een kantoorgebouw waarbij de vloerhoogte lager is dan 5 m. In welk artikel van het Bouwbesluit staat dat aangegeven?


Antwoord:

U kunt het nalezen op de online versie van het Bouwbesluit, www.bouwbesluitonline.nl. In artikel 2.8 en 2.9 wordt ingegaan op de brandwerendheidseis van de hoofddraagconstructie. De eisen zijn afhankelijk van de functie van het gebouw en de hoogte van het hoogste verblijfsgebied. Daarnaast wordt onderscheid gemaakt tussen nieuwbouw en bestaande bouw.


Deze vraag is eerder beantwoord door de Helpdesk van Bouwen met Staal (januari 2009).


Louis Braillelaan 80      2719 EK  Zoetermeer      Tel: +31(0)88 353 12 12      Contact      Colofon      Disclaimer      Sitemap
Bouwen met Staal  © 2017      Uitvoering: Bruikman Reclame  +  LinkmasterMonkey